اخبار تازه :
  ارسال شده در دوشنبه 8 اسفند 1390 - 16:31:47 بخش اخبار سایت و نرم افزار ها توسط fardin

  نرم افزار ساخت و چاپ بارکد هوشمند فارسی فاسافت

  {PDF=ساخت فایل pdf از این خبر^news.31} نسخه مناسب برای چاپ
  نرم افزار بارکد ساز فاسافت با قابلیت ساخت تمام استانداردهای موجود بارکد جهانی و بین المللی این نرم افزار به صورت بسیار راحت امکان تولید و چیدن خودکار بارکد های شما را در کاغذ های لیبل استاندارد و چاپ توسط هر نوع پرینتر معمولی را امکانپذیر می سازد. امکان ذخیره بارکد و تنظیمات هر طرح با توضیحات هر بارکد به صورت پروژه جهت استفاده مجدد فراهم می باشد. امکان باز کردن پروژه های از قبل ذخیره شده با یک کلیک قابلیت افزودن چک سام به بارکد های کد سی ونه موجود است انتخاب اندازه کاغذ و چاپگر در نرم افزار موجود است قابلیت پیش نمایش بارکد های چیده شده در صفحه در هر لحظه از طراحی و قبل از چاپ زبان فارسی و پشتیبانی اینترنتی و تلفنی قدرتمند فاسافت نیز از مزیت های نرم افزار بارکد ساز فاسافت می باشد.
  جهت دانلود نسخه تست بارکد ساز فارسی فاسافت کلیک نمایید.

  نصب نرم افزار : فایل نصب را اجرا و مراحل خودکار نصب را دنبال نمایید تا نرم افزار نصب شود. استفاده از نرم افزار : روی ایکون نرم افزار روی دسکتاپ کامپیوتر خود کلیک نمده تا نرم افزار اجرا شود. روی دکمه وارد کردن کد فعالسازی کلیک نمایید و نام و کد فعالسازی دریافتی از فاسافت را وارد نمایید و بله را بزنید تا نرم افزار رجیستر شود. پس از اجرای نرم افزار از منوی کشویی نوع استاندارد بارکدی را که می خواهید تهیه نمایید را انتخاب نمایید. نکته ! اگر نمی دانید چه نوع بارکد را نمی دانید گزینه کد 39 را انتخاب کنید. حال کد بارکد را در جعبه متن مربوطه تایپ نمایید که به طور همزمان در پایین آن بارکد ساخته شده را ملاحظه می فرمایید. سپس افقی یا عمودی بودن کاغذ چاپی را با انتخاب گزینه پرتی ایت و یا لند اسکیپ (افقی) مشخص نمایید حال نوع و اندازه کاغذ را از منوی کشویی آن انتخاب نمایید. در این مرحله می توانید با مشخص کردن تعداد سطر و ستون در کاغذ فوق بارکد ها را به طور خودکار در کاغذ فوق بچینید که در پنجره پیش نمایش نتیجه انرا به طور همزمان مشاهده می نمایید. پس از تنظیمات فوق روی دکمه چاپ کلیک نمایید و دکمه چاپ را بزنید تا بارکد ها چاپ شوند. در صورت تمایل می توانید طرح خود را ذخیره نمایید تا در دفعات بعد استفاده نمایید . جهت ذخیره طرح می توانید اطلاعات اضافه ای د رخصوص طرح خود در جعبه متن قرمز رنگ توضیحات تایپ نمایید و سپس دکمه ذخیره را بزنید در پنجره باز شده نامی برای طرح خود تایپ نمایید و دکمه ذخیره را بزنید. جهت استفاده مجدد از این طرح می توانید دکمه باز کردن را بزنید و فایل ذخیره شده خود را انتخاب نمایید و دکمه باز کردن رابزنید. ملاحظه می فرمایید که طرح شما به همراه پیش نمایش آن در نرم افزار باز شده است. کار با نرم افزار بسیار ساده است و نیاز به توضیحات بیشتری ندارد در هر حال در صورت نیاز به پشتیبانی و هر گونه سوال با ما تماس بگیرید.

  دانلود رایگان نسخه تست نرم افزار ساخت بارکد فاسافت

  تلفن های گروه نرم افزاری فاسافت : دفتر مرکزی : تهران تلفن :88457129 پشتیبانی : 09360955518 وب سایت و ایمیل ما : موفق باشید. اسفند 90 - مهندس فردین خسروی پور
  بازگشت به اخبار شاخه   اخبار
  اخبار قدیمی تر
  اخبار جدیدتر