اخبار تازه :
  ارسال شده در شنبه 17 ارديبهشت 1390 - 17:39:08 بخش اخبار سایت و نرم افزار ها توسط fardin

  نرم افزار طراحی و چاپ سریع کارت شناسایی شماره صندلی آزمون خودکار به صورت گروهی

  ساخت فایل pdf از این خبر نسخه مناسب برای چاپ
  نرم افزار طراحی و چاپ سریع کارت شناسایی شماره صندلی آزمون خودکار به صورت گروهی

  اين نرم افزار جهت سهولت صدور هر نوع کارت شناسایی و  آماده سازي محيط برگزاري آزمون در دانشگاه ها و موسسه ها و مدارس طراحي شده است. با استفاده از اين نرم افزار شما مي توانيد به تعداد دلخواه و با قالب خاص و دلخواه به طور فوق العاده ساده از روي ليست متني يا هر نوع فايل اکسل آفيس و ديتابيس و ... اقدام به چاپ مشخصات و عکس و هر نوع اطلاعات ديگر از تصوير گرفته تا کارت شناسايي و شماره دانشجويي و غيره را انجام داده و همزمان شماره صندلي و ...را به طور اتوماتيک چاپ نمود.
  امکان چاپ گروهی هر نوع کارت شناسایی یک رو و دو رو به راحتی بدون نیاز به وارد کردن مشخصات تک تک افراد و عکس آنها از روی هر نوع فایل لیست متنی و یا اکسل و اکسس و حتی از word  و چاپ ان با هر نوع پرینتر معمولی یا حرفه ای وجود دارد.
  با توجه به قدرت و قابليت هاي فراوان نرم افزار و محيط کاملا تصويري با زبان فارسي ، حتي افراد مبتدي بدون نياز به دانش کامپيوتري به راحتي مي توانند انواع شماره و ليبل و برچسب و يا کارت آزمون را طراحي کرده و با چاپگر معمولي به سرعت چاپ نمايند.حتي نقاط حاشيه م محل هاي برش قطعات چاپ شده مانند شماره صندلي و يا ليبل و فاکتور و غيره نيز جهت سهولت و دقت برش آن روي طرح شما چاپ ميشود
  همچنين مي توانيد همراه با چاپ شماره با قلم هاي دلخواه ، فونت دلخواه و رنگ و افکت وسايز آنرا تغيير داده و روي آن لوگو يا نام و متني مانند مهر و واتر مارک جهت جلوگيري از امکان جعل آن به صورت حرفه اي روي برگه چاپ کرد.
  هر متني و عکسي را مانند : عکس صاحب صندلي و عکس کارت شناسايي و نام و مشخصات صاحب هر صندلي را مي توان  به طور اتوماتيک  براي هر صندلي به طور اختصاصي چاپ کرد.
  علاوه بر آن شماره صندلي و عنوان مدرسه ، جملات آموزنده ، آدرس سايت و ... را نيز در كنار عکس به طور خودکار درج نمائيد.
  اين نسخه از نرم افزار براي استفاده دانشگاهها و چاپخانه ها و دفاتر چاپ و مدارس  روي سايت گروه نرم افزاري فارسي فاسافت قرار گرفته است.
  براي دريافت آن مي توانيد به آدرس زير مراجعه نمائيد.نرم افزار چاپ کارت شناسایی و شماره صندلی اتوماتیک
  http://www. fardinkh.com
  تلفن تماس و اطلاعات بيشتر: تهران   -    88457129---,---- 09360955518 فردين خسروي پور -تخفیف ویژه مدارس و آموزش رایگان
  از ساير محصولات ويژه چاپ و شماره و ليبل زني ما جهت استفاده آسان و سريع بدون نياز به تجهيزات و تخصص خاص ديدن نماييد